Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Po więcej szczegółów o lotnisko Kraków parking długoterminowy zajrzyj tu

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie czy pociągu.

Parking długoterminowy – czemu warto korzystać z jego oferty?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy też bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź przez telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]