Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Chcesz poznać więcej informacji o organizacji wesel w Krakowie? Zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, będące zwykle istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak wesela, chrzciny lub komunie, od lat przestały być urządzane w domu jedynie dla najbliższych krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, w których uczestniczy nierzadko blisko stu gości. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie w pojedynkę ułożyć menu, a następnie naszykować oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać wiele godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz wykwalifikowanych kucharzy i kelnerów

Urządzanie przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na dobór wystroju sali, ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości przekąsek i trunków serwowanych podczas zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na przyjęciu weselnym powinien mieć doskonałą oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, by stoliki były poprawnie nakryte i cudownie udekorowane, dania były smaczne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także żeby obsługa profesjonalnie serwowała gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – potrawy pasujące do konwencji przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi normami, nie tylko w sferze zabaw dla uczestników, lecz także i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, deserów i napojów odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem samemu złożyć kartę dań z proponowanych potraw. Trzeba jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia unikalnych kompozycji dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]