Wygodny transport busem do Holandii

Wygodny transport busem do Holandii

Aktualnie jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii stanowią Polacy. Według badań w Niderlandach przebywa już ponad 250 tyś. polskich obywateli. Tak duża liczba holenderskiej Polonii powoduje, że rośnie popyt na usługi przewozowe do tego kraju. Wszyscy organizujący podróż do państwa słynnego z wiatraków i kanałów dysponują na szczęście pokaźną ilością możliwości. Jak zatem można dojechać z Polski do Holandii? Która z metod będzie najlepsza – podróż autokarem czy samolotem? A może bus do Holandii?

Czym dotrzeć do Holandii?

Metod na to, aby udać się w podróż do Holandii jest kilka. Najszybszy z nich to z całą pewności samolot. Przeloty do Niderlandów dostępne są każdego dnia z wielu małych i dużych portów – między innymi z Modlina, Gdańska, Lublina, Wrocławia, Katowic oraz Warszawy. Jeszcze pokaźniejsza jest lista miejscowości, z jakich odjeżdżają autokary rejsowe do Holandii. Te opcje mają jednak pewne wady. Najważniejszy z nich to fakt, iż połączenia kończą się tylko w określonych przez przewoźnika miejscach. Do docelowej destynacji pasażer musi zaś dojechać na własną rękę.

Wygodne busy Polska-Holandia

By ustrzec się takich komplikacji, warto skorzystać z transportu busem. Takie rozwiązanie ma wiele atutów. Busy do Holandii w wielu przypadkach kursują w opcji door-to-door, co oznacza, że kierowca odbiera pasażera ze określonego miejsca i zawozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Nie bez znaczenia jest też fakt, że busy z Polski do Holandii są bogato wyposażone i zapewniają duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają m.in. bezprzewodowy internet, ogrzewanie postojowe, klimatyzację, odtwarzacze filmów, a także wygodne fotele i mnóstwo miejsca na ułożenie nóg.