Wedding planner zapewni wesele bez niespodzianek

Wedding planner zapewni wesele bez niespodzianek

Szukasz pomocy? Skontaktuj się z wedding plannerem Kraków

Zawarcie małżeństwa to na pewno najważniejsze święto dla wielu osób. Nic więc dziwnego, iż planując to przyjęcie robimy wszystko, aby uniknąć niemiłych sytuacji i przyczynić się to tego, aby uroczystość na długo była zapamiętana przez uczestników. Jak pewnie wielu z nas już doświadczyło, organizacja wesela to poważny kłopot – musimy zadbać między innymi o udostępnienie sali, zatrudnienie zespołu czy dekorację świątyni. W czasie stresujących nieraz przygotowań łatwo jednak nie pamiętać o pewnych rzeczach, co potrafi skutecznie zniszczyć atmosferę tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. To dlatego przyszłe małżeństwa coraz częściej decydują się na porady, które oferuje wedding planner. Na czym więc one polegają?

Wedding planner – czemu tak popularny?

Najistotniejszym atutem zatrudnienia wedding plannera okazuje się na pewno komfort i spokój – nie trzeba zajmować się podpisywaniem umów z kapelą, dostawcą ozdób, właścicielem sali oraz fotografem. Usługi, które świadczy wedding planner to też idealne wyjście dla nowożeńców, którzy nie znają realiów branży weselnej i nie umieją wybrać sprawdzonych fotografów oraz wodzirejów. Z kolei znający ją dokładnie wedding planner powie nam, jak znaleźć te propozycje, jakie na pewno trafią w ich oczekiwania. Przez to ślub z pewnością okaże się niezapomnianym świętem i przebiegnie bez nerwów.

Ile zapłacimy za usługi wedding plannera

Wbrew stereotypowym opiniom na usługi wedding plannera powinny postawić nie tylko małżeństwa z zasobnym portfelem. To przecież doskonałe rozwiązanie dla partnerów chcących ograniczyć wydatki związane z weselem, ponieważ doświadczony na rynku usług ślubnych wedding planner pomoże znaleźć kilkakrotnie tańsze oferty. Zwłaszcza, iż oferowane przez niego wskazówki nie będą w ogóle kolosalnym wydatkiem. Z uwagi na szeroki zakres usług jakie może świadczyć wedding planner, ich cena jest najczęściej ustalana indywidualnie z poszczególnym klientem. Jednak w obliczu innych kosztów wiążących się ze ślubem ten z pewnością nie będzie ogromny.

Nasz adres:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]