Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Parking Kraków lotnisko. Uzyskaj więcej wiadomości.

Szybkość, sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe zakątki świata oraz komfort – to najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły dużą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego obok samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą na pewno zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji telefonicznej, w związku z tym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca odstawić samochodu. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest ogromnie istotne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego personelu

Decydując się na usługi oferowane przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć także na sporo udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Poza tym klienci mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy ujście powietrza w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]