Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Serwis okien Warszawa cennik. Zdobądź więcej informacji.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]