Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Chcesz poznać więcej informacji o wdrożeniach WooCommerce? Skieruj się na http://tinyurl.com/yafo52ua.

Prowadzisz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety tej wtyczki

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż ekspresowo pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma wiele zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z wykorzystaniem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top3 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy odbiorców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek poszerza się także elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować klientom zlecenie przelewów za towary m.in. przez Transferuj.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji sprzedaży (udostępnianie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o użycie jedynie sprawdzonych, potrzebnych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed cyberatakami. W ramach sklepu WooCommerce spece zbudują także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać rozmaite porady i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]