Serwis iPhone Warszawa – wymiana baterii, mikrofonu czy szybki to nie problem

Serwis iPhone Warszawa – wymiana baterii, mikrofonu czy szybki to nie problem

Dowiedz się więcej o wymianie baterii iPhone - kliknij tutaj.

Smartfony, laptopy i tablety są obecnie nierozłącznym elementem naszego życia zawodowego oraz prywatnego, skutkiem tego nabywając te akcesoria najczęściej szukamy tych godne zaufania. Taką reputacją cieszą się od dekad urządzenia marki Apple, które mimo swojej dość dużej ceny w zestawieniu z produktami pozostałych firm, z roku na rok pozyskują sobie miliony kolejnych nabywców. Lecz nawet sprzęt wysokiej jakości może stracić swoje właściwości albo się zepsuć na skutek nieostrożnego używania. Ale nie świadczy to o tym, że ot tak trzeba wymienić go na nowy – warto wszak oddać go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – specjaliści od wymiany baterii i odzyskiwania danych

Ci, którzy posiadali produkty Apple przekonali się, iż te urządzenia pracują bezawaryjnie przez wiele lat, lecz nawet one nie są odporne na zniszczenia, które powstają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa regularnie otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która z czasem traci pojemność, wymianę szybki tylnej albo przedniej, rozbitych w wyniku potężnego uderzenia w telefon czy wymianę innych drobnych części jak niereagujący przycisk głośności bądź niesprawne gniazdo ładowania. Eksperci serwisu pomogą też w razie zamoczenia smartfona czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Kiedy skończy się gwarancja napraw smartfon w Serwisie iPhone Warszawa

Dopóki telefon ma obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez problemu wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Problemy pojawiają się po okresie gwarancyjnym, gdyż likwidacja nawet niewielkich usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe wydatki, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na obszarze całej Polski, z reguły w większych miastach jak Warszawa, działają serwisy iPhone przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkuletnią praktyką nawet w półgodziny są w stanie dokonać naprawę produktów tej firmy zarówno starszej, jak i nowszej generacji, wyprodukowanych na przestrzeni zeszłego dziesięciolecia, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XS i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeżeli w pobliżu zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a i nie masz możliwości go przynieść samemu do punktu, szukaj specjalistów, którzy przyjmują zlecenia serwisu telefonów Apple wysłanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Nasz adres:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555