Profesjonalna opieka nad grobami

Profesjonalna opieka nad grobami

Na http://www.pong-malopolska.pl zlecisz sprzątanie grobów Kraków

Wygląd pomników naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – skąd się bierze?

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak montaż ławek oraz pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Warto też dodać, iż koszty zależne są również od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]