Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą przyjęć w Krakowie? Nie zwlekaj! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Jednakże popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też „18-tki”, komunie oraz chrzciny. Jeśli spis zaproszonych gości jest bardzo długi, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji musimy wynająć pasujący do okazji lokal.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zapewnij uczestnikom imprezy właściwe warunki

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym należy udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony imprezy, w których sporą część uczestników mogą stanowić kilkulatki, a więc komunie bądź chrzciny, poleca się zorganizować w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko zabawą i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom również muszą być dopasowane do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie w okolicy Krakowa

Wyszukanie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, jest stosunkowo proste, aczkolwiek niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w iście królewskiej oprawie odbywają się tu chrzty, komunie i – rzecz jasna – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli impreza ma być urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia i ozdobienia stołów, poprzez dostarczenia menu, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]