Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking przy Balicach - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na tej stronie

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to generuje problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]