Kraków Airport Taxi – kiedy wybrać?

Kraków Airport Taxi – kiedy wybrać?

Na ruchliwych portach lotniczych złapanie taksówki potrafi okazać się sporym problemem. O ile zwiedzający czy mieszkańcy konkretnego miasta na pewno sobie poradzą, to przedsiębiorcy mogą mieć duże problemy – ich wizyta w tym mieście jest zazwyczaj bowiem zaplanowana z ogromną dokładnością. Dobrze więc zawczasu pomyśleć o transporcie na miejsce. Firmy świadczące takie usługi działają we wszystkich miastach z dużymi lotniskami – na przykład w stolicy, Katowicach bądź w Krakowie. Warto przy tym zaznaczyć, iż takie przedsiębiorstwa wyróżniają się nie tylko opcją zlecenia transportu na wybraną porę – posiadają oprócz tego wiele innych plusów. Czemu zatem warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Ekskluzywne Kraków Airport Taxi

Plusem usługi Kraków Airport Taxi jest także wygoda aut – firma ją proponująca stosuje jedne najbardziej luksusowych modeli Mercedesa i pozostałych wiodących producentów aut. Duże znaczenie ma również to, że wybierając tę opcję przewozu nie musimy dzielić miejsca z obcymi ludźmi – auto zarezerwowane jest jedynie dla nas oraz kontrahenta biznesowego. Dobrze wspomnieć również o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne jest wszak zamówienie trasy do innych miejscowości w Małopolsce oraz poza nią.

Ile wydamy na Kraków Airport Taxi?

Kursy do popularnych Business Parków i siedzib spółek, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 PLN. Na trochę wyższe ceny powinniśmy być gotowi, jeżeli chcemy zamówić kurs do innego miasta leżącego w Małopolsce. Przykładowo, kurs do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych danym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd wygodnym samochodem do Oświęcimia czy Katowic wydamy około 300 złotych. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki podróży, które zadowolą każdego.