Czyszczenie grobów

Czyszczenie grobów

Skieruj się tu jeśli chcesz zlecić sprzątanie grobów Kraków

Zapewne żaden z czytelników nie chce, by nagrobki jego najbliższych były brudne. Niestety jednak, trudno jest znaleźć czas na to, by się nimi zaopiekować, odwiedzając nagrobki jedynie przed związanymi z daną osobą rocznicami. W dzisiejszych czasach jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na niebyt – trzeba tylko zlecić ich utrzymanie specjalizującej się w tym osobie. Gdzie znaleźć podobne oferty? Co dzięki nim zyskamy i ile za nie zapłacimy?

Anonse dotyczące czyszczenia grobów

Ogłoszenia firm proponujących czyszczenie grobów łatwo znajdziemy w internecie – wystarczy wpisać właściwe frazy w Google. Oprócz tego, przedsiębiorstwa te nierzadko ogłaszają się również w okolicy cmentarzy – kiedy dobrze sprawdzimy tablice z anonsami, na pewno natrafimy na odpowiednią w naszym przypadku osobę.

Kto oferuje czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z wielu usług proponowanych przez przedsiębiorstwa zajmujące się miejscami spoczynku zmarłych najbliższych. Decydując się na wybór ich pomocy, możemy liczyć także na odnowę nagrobka, postawienie siedzenia przy grobie, stawianie świeczek lub pielęgnację kwiatów. Dostępne jest wykupienie pojedynczego zlecenia albo wybór współpracy stałej.

Ceny czyszczenia grobów

Na pytanie o cenę podobnych usług ciężko jest odpowiedzieć w kilku słowach, ponieważ koszty mogą bardzo różnić się w wielu miastach. W wielu krajowych metropoliach na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem w granicach 30 złotych. Roczna opłata abonamentowa to natomiast około czterysta zł za jeden nagrobek.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]