Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Sprawdź, jak zamówić aktualizowanie WordPressa.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Z uwagi na to, iż bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a przy tym jest bardzo szybki, korzysta się z niego obecnie do tworzenia sklepów internetowych oraz wielopłaszczyznowych stron firmowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być przyczyną kłopotliwych niespodzianek, w związku z tym ważną i przydatną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Czemu należy polecić aktualizowanie WordPressa ekspertowi?

Utrzymanie strony internetowej na najświeższej edycji systemu zarządzania treścią jest bezspornie istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednak podmioty po postawieniu strony zaniedbują regularne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware lub cyberataki. W dodatku, pomimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niechcianymi kłopotami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny konieczne jest, aby działanie to wykonała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, warto powierzyć utrzymanie WordPressa niezależnemu znawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie opieki technicznej nad stroną internetową?

Oferta opieki nad stroną to usługa adresowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak małych jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym i ciągłym działaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest także blogerom i freelancerom utrzymującym prywatne strony internetowe. W podstawowym pakiecie oferty zawarta przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, eliminacja następstw infekcji i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również różnego rodzaju monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]