Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Branża transportowa ciągle się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, a także otwierania się coraz to nowszych rynków na import oraz eksport. Z tego powodu wymaga także nowoczesnych rozwiązań, głównie tych związanych z ulepszeniem procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw permanentnie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – zawsze z surowców wysokiej klasy

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (np. z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek). To też producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji stosowane są jedynie materiały najwyższej jakości, dostarczane przez uznanych dostawców. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia spółce Gniotpol Trailers tworzenie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi m.in. sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o transporcie niezwykle wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowy serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia albo w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy przeprowadzane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o zabezpieczenie odbiorców, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów spółki są dostępne od ręki, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu skraca to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.