Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą sal do wynajęcia w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne bądź pikniki dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie ukształtowanie głębokich więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, by celebrować podpisane kontrakty, a także różne bankiety dla klientów biznesowych, szkolenia oraz sympozja. Takie imprezy muszą być stosownie przygotowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Gdzie wyprawić bankiet firmowy?

Gdy nie posiadamy w budynku firmy pojemnych wnętrz, w których uda się urządzać galę, warto rozejrzeć się za ofertami wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją stylistyką do klasy organizowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla kontrahentów marki, w trakcie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Wskazane jest w takich przypadkach zorganizować event w eleganckim miejscu, które dobitnie uwydatni prestiż uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę zaproszone zostaną osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy lokalu, trzeba zdecydować się na salę, znajdującą się obok rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej

Podczas organizacji imprezy firmowej nie wolno zlekceważyć tak ważnego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Zalecanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczone miejsce apetycznych dań dla uczestników, ale też pomoże w doborze menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. Podczas pokazowych gal wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Wypada więc szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu, jak również doświadczonych kucharzy, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, lecz i perfekcyjnie prezentujące się dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]