Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Jeżeli potrzebujesz zlecić catering okolicznościowy, skieruj się na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niebawem nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz uczcić go wraz z krewnymi i kolegami. Niestety jest to spore grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też podjąć je pysznymi daniami i napojami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, ale przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoje święto i chcesz się nim cieszyć, a nie robić za kelnera lub sterczeć w kuchni. Dlatego przygotowanie poczęstunku na rodzinne wydarzenia zalecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić sali!

Kiedy wspomina się o usłudze cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o eventach biznesowych czy cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę dużej liczbie uczestników rozważała ona opcję skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. Działo się także tak dlatego, że na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a niekiedy również tych większych, jeżeli nie było to związane z rezerwacją sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z możliwości wynajmu sali czy postanowimy urządzić zabawę we własnym ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w wybrane miejsce zamówione posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w ułożeniu i przystrojeniu stolików

Catering okolicznościowy jest ofertą na dowolną rodzinną okazję. Wykwalifikowani szefowie kuchni bez trudu przyrządzają jadłospis pasujące do formy wydarzenia, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na komunię, na chrzciny lub na imieniny. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa półmetków, studniówek oraz komersów. Poszukując firmy oferującej taką usługę radzimy zdecydować się na taką, która potrafi dostosować menu do wizji i budżetu klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając profesjonalnych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i rozstawieniu stolików.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]