Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ sprawdzisz, jak zamówić catering na imprezę.

Letnie miesiące obfitują w nadzwyczaj popularne w ostatnim czasie eventy plenerowe czy pikniki firmowe, ale w zasadzie co rusz w różnych miejscach kraju odbywają się sympozja, benefisy bądź bankiety. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której integralną częścią są profesjonalnie przygotowane i smaczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – ważna jest całość oprawy

Zarezerwowałeś salę na event bądź zdecydowałeś się już na miejsce, w którym zorganizujesz piknik? Pierwszy etap za Tobą! W tej chwili natomiast należy zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do najlepszych trunków, ciepłych dań i przekąsek. Pamiętaj, że na czas istotnych gal nie wystarczy ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i myśleć, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa eventu jest istotna – odpowiednie ustawienie stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, ale też prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu niewątpliwie docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą zlecenia usługi cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje znakomite posiłki, ale także szczegółowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną przywiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uświetnić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, aby przyjrzeć się na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. W czasie ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie napoje, przekąski i potrawy świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]