Apartamenty w Zakopanem – jak wynająć ten idealny?

Apartamenty w Zakopanem – jak wynająć ten idealny?

Jedyna w swoim rodzaju oferta wynajmu apartamentów Zakopane znajduje się tutaj

Jedną z najbardziej obleganych miejscowości turystycznych w Polsce jest oczywiście Zakopane. Jakie atrakcje czekają tam na zwiedzających? Jakimi zaleceniami warto się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – najważniejsze atrakcje i zaplecze noclegowe

Umiejscowione u podnóża najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w latem, jak i zimą. Rozrywkę odnajdą w tym miejscu różne grupy turystów – Ci zainteresowani szusowaniem po trasach zjazdowych, amatorzy imprez sportowych, a także spacerów po górach. Na umiejscowionej w Zakopanem największej polskiej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, odbywają się konkursy, w czasie których konkurują sportowcy z całego świata. Turyści mogą również przejechać się kolejką linowo-terenową „Gubałówka” czy też pokonać jedną z pieszych tras turystycznych – na przykład na Kasprowy Wierch, przez Dolinę Małej Łąki bądź wokół Doliny Chochołowskiej. Na co warto zwrócić uwagę zanim postanowimy o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Warto w pierwszej kolejności zweryfikować, jakie usprawnienia posiada wybrane miejsce noclegowe, jak również czy posiada atrakcje dla najmłodszych, np. plac zabaw. Nadzwyczaj istotne jest położenie – popularnością cieszą się zarówno apartamenty w centrum Zakopanego czy w pobliżu szlaków turystycznych, jak i domki z dala od zatłoczonych miejsc.

Skorzystaj z wyszukiwarki, żeby znaleźć wygodne apartamenty w Zakopanem

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest nadzwyczaj rozbudowane – na miejscu działa sporo kwater, które zaspokoją oczekiwania niezmiernie wymagających gości. Do wyboru są między innymi domy, apartamenty bądź rezydencje. Na przybyszy czekają rozmaite udogodnienia, które sprawią, że wypoczynek w Zakopanem jest szalenie luksusowy – co poniektóre domki posiadają kominek, oferują dostęp do sauny, a także zapewniają wynajmującym podstawowy sprzęt AGD (żelazko, chłodziarkę, zmywarkę) i RTV (radio, telewizor). Nowocześnie zaaranżowane domki i rezydencje ułatwiają wypoczynek po intensywnie spędzonym dniu na stoku. Postanawiając o wynajmie apartamentów warto także dowiedzieć się, czy dane miejsce dysponuje parkingiem, a także – kiedy planujemy zabrać ze sobą psa – czy można przyjechać tam ze zwierzątkiem. Ogromny wybór ofert udostępniają portale internetowe, które umożliwiają dzielenie ogłoszeń według różnorodnych kryteriów. Z wykorzystaniem łatwego w obsłudze katalogu w mgnieniu oka można znaleźć dom czy apartament wolny w interesującym nas okresie, który ma miejsce zabaw dla dzieci, widok na Tatry i gwarantuje miejsce parkingowe.

Nasz adres:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]