Salon podłóg drewnianych

Salon podłóg drewnianych

Dowiedz się, gdzie zamówić podłogi drewniane, wejdź na http://bit.ly/2veKzcZ

Podłoga drewniana coraz częściej doceniany element aranżacji wnętrz. W kształtowaniu klimatu wnętrza nie ma spraw ważniejszych i mniej ważnych. Wygląd podłogi jest tak samo istotny, jak chociażby kolorystyka ścian. Drewniane podłogi to obecnie najpopularniejszy rodzaj pokryć do domów i mieszkań.

Zalety podłóg drewnianych

Podłogi drewniane wprowadzają do wnętrza klasyczne piękno, które cieszy przez długie lata. Są wytrzymałe na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Podłogi drewniane są wskazane dla alergików, gdyż nie przyciągają kurzu. Inną ważną cechą dla konsumenta jest fakt, że podłogę drewnianą można montować na dwa sposoby – jako podłogę pływającą i mocowaną do podłoża.

Jakie są dostępne rodzaje podłóg drewnianych?

Podłoga drewniana z drewna litego jest inwestycją na lata. Lite drewno jest ciepłe, a także dekoracyjne. Posiada udowodnione właściwości antyalergiczne. Dokonując wyboru drewna na drewnianą podłogę, należy trzeba go dostosować do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym będzie układane. Specjalne gatunki mogą być stosowane także w łazience. Muszą być tylko olejowane, gdyż olej wnikając w pory drewna, dodatkowo chroni je przed wnikaniem wilgoci. Jesion i grab to twarde, odporne na uszkodzenia gatunki, co jest ważne w pomieszczeniach otwartych.

Nasz adres:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]