Noti – poznaj poznańskiego producenta designerskich mebli

Noti – poznaj poznańskiego producenta designerskich mebli

Zamów designerskie meble Poznań.

Aranżując wnętrza, czy to w nowym domu czy po odświeżeniu mieszkania, staramy się zagospodarować jego powierzchnię funkcjonalnie i nowocześnie. Równocześnie chcemy, żeby wnętrza pokazywały naszą indywidualność, a to często jest niemożliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble produkowane na masową skalę przez znanych na całym świecie producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele szerszy niż sobie to wyobrażamy. Polska także może się pochwalić gustownymi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych

Noti to producent mebli, który działa na rodzimym rynku już od ponad dekady i od powstania koncentruje się na tym, aby opracowane przez niego sprzęty były proste, komfortowe, a przy tym szykowne i, co najistotniejsze, żeby charakteryzowała je solidność. Marka współpracuje z poważanymi krajowymi designerami, tworzącymi swoje projekty z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, aby w pełni odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Wyróżniającą cechą mebli Noti jest to, iż świetnie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o środowisko, między innymi poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – aranżując wnętrze skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, będące nowatorską interpretacją postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą być sofy z linii Bouli albo siedziska z kolekcji Rollo czy Comfee. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można zobaczyć wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dopasować te pasujące do koncepcji aranżacji danego wnętrza. Wyjątkowym meblom tego producenta można przyjrzeć się z bliska w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Ponadto meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Gdańsku, w Krakowie i w Kielcach.

Fotografia pochodzi ze strony noti.pl

Nasz adres:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]