Apartamenty z Kominkiem – nocleg w Krynicy

Apartamenty z Kominkiem – nocleg w Krynicy

Krynica zdrój jest w stanie oczarować niejednego turystę. Mimo, że kojarzymy ją przede wszystkim z czystym klimatem i zdrowotną wodą mającą źródła w tym mieście, to coś dla siebie wyszukają również amatorzy pięknych widoków oraz ciekawych budynków. W mieście zlokalizowanych jest wiele XIX-wiecznych budowli, których duża część wybudowana była dla ściągających tu kiedyś z całej Europy kuracjuszach. Także obecnie Krynica Zdrój cieszy się sporym zainteresowaniem, a każdego roku przyjeżdżają tu turyści z różnych regionów Polski. Jak więc wygląda sytuacja z miejscami noclegowymi?

Noclegi Krynica Zdrój – hotele

Jak łatwo się domyślić, sporą część bazy noclegowej w tym interesującym miejscu stanowią pensjonaty. Goście, którzy wybiorą właśnie tego typu noclegi Krynica Zdrój, mogą oczekiwać na niezwykle bogatą ofertę – niezależnie od objętości portfela, każdy turysta na pewno znajdzie miejsce dla siebie. Poza tym istnieją tu też liczne domy, gdzie goście mogą nająć apartamenty.

Noclegi Krynica Zdrój w kwaterach

Ci goście, którzy nie posiadają sporego portfela, mogą w Krynicy wybrać wynajem którejś z mniej kosztownych kwater. Ze względu na rosnącą stale popularność tego miasta, często spotkać można noclegi Krynica Zdrój oferowane w niezbyt wysokich cenach. Ich klienci nie mogą co prawda liczyć na takie udogodnienia, jak w pensjonatach, jednak dzięki nim będą w stanie zwiedzić miasto wraz z jego najważniejszymi zabytkami.

Nasz adres:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]