Aktywne wyprawy – atrakcyjne trekkingi i szkolenia dla każdego

Aktywne wyprawy – atrakcyjne trekkingi i szkolenia dla każdego

Zajrzyj tu, jeśli interesuje Cię korzystna oferta aktywnych wypraw.

Wyróżnia się dwie grupy ludzi: pierwsi uwielbiają czas wolny spędzać na przyjemnym lenistwie, a drudzy w każdy dzień urlopu pragną zrobić coś wyjątkowego, czego dotychczas jeszcze nie przeżyli. Specjalnie dla takich osób biura turystyczne tworzą nieszablonowe oferty wycieczek dla aktywnych.

Wycieczki dla aktywnych – kapitalna sposobność, by przyswoić sobie dodatkowe kwalifikacje

Aktywne wyprawy to sumiennie zorganizowane parodniowe wycieczki dla tych, którzy chcieliby zobaczyć różne rejony świata i Polski od kompletnie nowej strony. Scenariusz takich wycieczek jest naładowany fantastycznymi atrakcjami, których przeciętny urlopowicz nie dozna z pozycji komfortowego siedziska na ganku wynajętej kwatery w górach. Wycieczka dla osób poszukujących nowych doświadczeń to także kapitalna sposobność, by nabyć dodatkowe kwalifikacje, bowiem nieraz wiąże się ze instruktażami potrzebnymi do opanowania zasad prawidłowego zachowania się w danym obszarze. Na wyprawie w góry dla aktywnych można między innymi nauczyć się posługiwania się rakami oraz czekanem czy poruszania się po via ferratach. Uczestnicy zapoznają się strategie survivalu, jak również tego, co zrobić w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą ich spotkać, czyli np. podczas lawiny. Trzeba również zaznaczyć, że taka wyprawa w góry nafaszerowana jest niełatwymi zadaniami wymagającymi zaufania i kooperacji z innymi uczestnikami, co może skończyć się zawiązaniem wieloletnich znajomości.

Nie tylko europejskie góry – na wyprawach dla aktywnych zwiedzisz egzotyczne kraje

Najbardziej atrakcyjne wyprawy, które będą wymagały od nas odpowiedniej wytrzymałości fizycznej, to przeważnie wycieczki w góry, w tym także w góry wysokie, a celem są wierzchołki w bliższych i dalszych zakątkach globu. Osoby bez doświadczenia w wyprawach po górach, ale z mocną kondycją fizyczną, mogą wziąć udział np. w trekkingu po Podhalu i zdobyć cztery główne szczyty tego regionu: Giewont, Babią Górę, Turbacz i Trzy Korony. Mogą również odwiedzić Sycylię, gdzie będą podziwiaćz bliska miejscowe parki narodowe, Etnę i przespacerują się ulicami zjawiskowych miast tej wyspy – Katanii, Trapani oraz Palermo. Ale Europa to nie jedyne rejony, dostępne dla nieprofesjonalnych globtroterów – bez trudu dadzą sobie rade również w czasie wycieczki na Wyspy Komodo bądź do Nepalu.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]