Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Zobacz, gdzie kupić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i stopniowo pozyskiwała sobie miliony zwolenników. Ten wygodny proces pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości niesłychanie nieskomplikowaną metodą – trzeba włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w stosownym urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się pobudzającym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kawę od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – także w naszym kraju – sporo ich substytutów. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, że wywodzi się z jednego gatunku, uprawy oraz zbioru. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bowiem stworzyło go sporo różnych czynników, np. warunki atmosferyczne, które panowały w roku zbiorów. Łączenie takich kaw z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikatowe nuty smakowe. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Kolumbii oraz Etiopii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są naturalne aromaty kakaowe, czekoladowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – wysokiej jakości każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w biurach lub hostelach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki – z reguły zamyka się w granicy 1,20-1,50 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż identyczny napój podawany w kawiarniach w galerii lub na stołówkach w biurze. Nowoczesny wygląd oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Za ich sprawą zaserwujemy znajomym najlepszej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego poranka, nie lękając się o gigantyczne koszty. Jeśli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z naszym sprzętem.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]