Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Znajdź złotnika Kraków na miarę swoich potrzeb!

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Teraz coraz częściej wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie można wyszukać nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo artykułów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Zakup złotego wisiorka, broszki bądź pierścionka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Toteż, by być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli pragniemy nabyć pierścionek czy też obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli natomiast wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny albo za luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego wymiaru albo sporządzi nowy. Następnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej pomocy złotnika. Pomoże on nam dopasować właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, wskaże popularne trendy we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się na ślub, urodziny czy chrzest.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również pełnią dodatkowe usługi. Główną z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek albo odpadł kamień z kolczyka, złotnik ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi również obwód bransoletki, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym upominkiem, albo mamy własny pomysł na broszkę bądź wisiorek, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu posiadamy zbędną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]