Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Długie i bujne rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. W dzisiejszych czasach nawet panie, których los nie obdarzył ciemną oprawą oczu, mogą zachwycać zniewalającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z tworzyw są one produkowane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – typy

Sztuczne rzęsy to pewny i nieskomplikowany sposób na wspaniałe zaakcentowanie makijażu. Chcesz kupić najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują trwałe i bezkonkurencyjne efekty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy na pasku oraz w formie kępek. W pierwszym wypadku wszystko co należy zrobić to nalepić cały pasek do górnej powieki tuż nad zarysem rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach służą natomiast do zagęszczania włosków, jednak można je zastosować tylko na zewnętrznych partiach oczu. Dostępne na rynku modele rzęs są produkowane z najwyższej jakości polimerów, np. poliestru, ale także z naturalnych surowców, jak np. sterylizowane ludzkie włosy, włosie z futra norek syberyjskich albo proteiny jedwabiu. Ostatnio popularne stają się też rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – zaopatrz się w odżywkę, szczypczyki i klej

Przedłużane powinny być nie za ciężkie, żeby nie obciążać oka i zapewniać wysoki maksymalny komfort, a przy tym łatwe aplikacji i bardzo wytrzymałe. Na rynku znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku, które doskonale sprawdzą się na eleganckich imprezach. Masz już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, iż do ich zakładania konieczne są odpowiednie akcesoria – pęseta, jak również klej nie wywołujący podrażnień oczu. Po usunięciu sztucznych rzęs, skórę powinno się posmarować specjalną odżywką, która wzmocni prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]