Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Jeśli chcesz kupić mini przyłbice, koniecznie sprawdź vitberg.com.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, kompletnie zmieniła nasze relacje społeczne oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność stosowania różnych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do restauracji czy banku, gdzie zwykle przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, musimy bezwzględnie nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeżeli mamy kłopoty z oddychaniem w zwykłej maseczce z tkaniny?

Lekka mini przyłbica ochrania tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niekomfortowe i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, mogą zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi atutami są solidność, wygoda i nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być używana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż do 30 razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla ludzi starszych oraz astmatyków

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również komfort. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą zakładać maski ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Ludzie młodzi na pewno docenią też to, iż działa ona z FaceID.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]