Skąd wzięły się i czym są celebrytki?

Skąd wzięły się i czym są celebrytki?

Kup łańcuszki celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazda, kółeczko pełne lub z dziurką, serduszko, słonik, symbol nieskończoności czy żyletka. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i przekory.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]