Problem z graffiti na ścianie budynku? Użyj środków do czyszczenia elewacji

Problem z graffiti na ścianie budynku? Użyj środków do czyszczenia elewacji

Kup środki do czyszczenia elewacji.

W ostatnich latach problem wandalizmów na murach i elewacjach budynków znacznie przybrał na sile. Na ogół przybierają one formę napisów namalowanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest żadna, na dodatek zwykle hasła te niosą treści obcesowe bądź rasistowskie. Nie dziwi więc, iż administratorzy lub właściciele budynków robią wszystko, by usunąć je z elewacji. W tym celu przeważnie decydują się na ponowne pomalowanie ściany – to jednak jest dosyć kosztowne i pochłania mnóstwo czasu. Inną opcją może być zastosowanie środka do czyszczenia elewacji.

Działanie preparatu do mycia elewacji?

Działanie takich środków bazuje na aktywnych czynnikach rozpuszczających składniki najpopularniejszych farb – przede wszystkim różnego typu żywice. Ich odpowiednia kompozycja powoduje, iż preparaty tego typu umożliwiają mycie także bardzo chropowatych powierzchni. Najlepsze środki do usuwania farb nie zawierają rozpuszczalników (np. toluenu), które są niebezpieczne dla otoczenia i ludzi. Użycie środków do mycia elewacji polega na naniesieniu ich na fasadę obiektu – w tym celu należy skorzystać z dużego pędzla lub wałka. Po 60 minutach preparat należy usunąć myjką ciśnieniową albo wypłukać wodą.

Kto powinien wybrać preparat do usuwania farby olejnej?

Preparat do usuwania farby olejnej powinien znajdować się pod ręką wszystkich ekip sprzątających, które obsługują wspólnoty mieszkaniowe, ponieważ to głównie elewacje nieogrodzonych bloków są narażone na akty wandalizmu. Mały pojemnik preparatu przyda się też posiadaczom domów jednorodzinnych, firm czy sklepów. Nabycie środka do usuwania farby olejnej to w porównaniu z koniecznością pomalowania ścian po raz kolejny istotna oszczędność – zarówno jeśli idzie o czas potrzebny do wykonania tej pracy, jak i wydatki na kupno farby.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]