Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Potrzebujesz słoja z kranikiem? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, lemoniad, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]