Piękne dłonie – ozdoby do paznokci

Piękne dłonie – ozdoby do paznokci

Dowiedz się więcej o pyłkach do paznokci na http://tinyurl.com/yx9dbbva

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest banalne. W rzeczywistości to trudna praca, która wymaga określonych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Manicure wykonane przez doświadczoną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Nieszablonowo ozdobione paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem autentycznej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – efekt metalicznego połysk

Do ozdabiania paznokci podobno wystarczy najzwyklejszy lakier. Warto jednak mieć na uwadze, że samym lakierem nie uzyskamy naprawdę pięknych efektów. Te będą osiągalne jedynie przy użyciu pomocniczych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, które osiągniemy przy użyciu pyłków do paznokci to m.in. dowolnie wybrany wzorek, lustrzane odbicie czy metaliczny połysk. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy także ozdoby do paznokci w formie naklejek, które umożliwiają osiągnięcie efektu hologramu.

Które marki produkują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki nadające im unikalny wygląd znajdziemy w ofercie wielu firm, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to m.in. Catrice, Semilac, ChiodoPro, Indigo, Lit Cosmetics, Silcare, Miyo oraz Paese.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]