Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz imprezę w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może też zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) i całoroczne. Wybór właściwego typu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Łatwe w montażu oraz trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjne składanie oraz rozbiórka pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.