Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Znajdź pasty BHP na https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Kominiarze, rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim wszelkiego rodzaju smary, oleje, farby, sadze, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najskuteczniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasta do rąk – działanie i jej skład?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych preparatów myjących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest używana do usuwania niezwykle uporczywych zabrudzeń, musi charakteryzować się odpowiednimi właściwościami trącymi. To dlatego producenci past tego rodzaju wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące użyte w paście do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze zatem, by pasta zawierała również substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – nieodzowna np. w warsztatach samochodowych

Jak już napomknęliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Jak najbardziej przyda się również w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna w czasie porządków lub w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]