Odwiedź sklep z drukarkami 3D i znajdź sprzęt dla swojej firmy

Odwiedź sklep z drukarkami 3D i znajdź sprzęt dla swojej firmy

Szukasz sklepu z drukarkami 3D? Koniecznie powinieneś skierować się na https://cadxpert.pl.

CadXpert jest jednym z pierwszych na rodzimym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Ważną sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM i SLA, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, PolyJet, SLS, SLA i DMLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń marki Formlabs. To największa w Polsce oferta przyrządów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D i ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D. Co więcej CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym też tworzywa wysoko specjalistyczne, takie jak: Antero 800 NA, Nylon 12 CF oraz inne (elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami firma CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały używane do druku 3D.

Drukarki 3D dla pasjonatów, biznesmenówi specjalistów

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i biznesmenów, specjalistów i reprezentantów rozmaitych branż (sprzęt marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep online, udostępnia także showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować z rzeczoznawcami możliwości technologiczne konkretnego urządzenia z asortymentu sklepu, swoje projekty czy są po prostu zaintrygowani procedurą wydruku 3D, powinni odwiedzić małopolski showroom. CadXpert gwarantuje także szeroką obsługę posprzedażową: pomoc techniczne oraz merytoryczne, serwis (w tym również pogwarancyjny) czy szkolenie pracowników w obsłudze zakupionych urządzeń.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń średnich oraz małych przedsiębiorstw

Jak kształtują się koszty narzędzi do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalny skaner bądź drukarka kosztują tyle, że już nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak między innymi medycyna, motoryzacja, stomatologia oraz odlewnictwo, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor urządzeń do drukowania 3D wciąż ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie i możliwości, na które kiedyś mogły sobie pozwolić wyłącznie ogromne korporacje. Dziś – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają też niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Z każdym rokiem spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku przestrzennego są ciągle ulepszane i rozwijane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]