Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Kup srebrną biżuterię

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i pomimo pojawienia się różnych nowych projektów, w istocie niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją człowieka, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo często noszą panie i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, że jej stosowanie pozwala ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak należy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją zarysować albo uszkodzić w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]