Nawilż skórę kremami przeciwzmarszczkowymi do twarzy

Nawilż skórę kremami przeciwzmarszczkowymi do twarzy

Znajdź kremy przeciwzmarszczkowe do cery na http://tinyurl.com/y35w8cqr

Nawet młoda skóra bez mankamentów potrzebuje stosownej pielęgnacji. Pozwoli to spowolnić procesy wyniszczania się tkanek i konsekwencji dłużej utrzymać je w dobrym stanie. Przede wszystkim dotyczy to skóry twarzy, która jest najbardziej narażona na tworzenie się nieestetycznych zmian, wśród których wyjątkowo przykre dla pań, jak i panów, są zmarszczki. W związku z tym tak ważne jest, aby używać właściwych kremów przeciwzmarszczkowych dopasowanych do rodzaju skóry i wieku. Na szczęście nie będzie to kłopotliwe, gdyż w sprzedaży dostępne są kosmetyki dostosowane do dowolnego typu skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy – jakie substancje są w nich użyte?

Najistotniejszym zadaniem kremów przeciwzmarszczkowych jest nawilżenie skóry. Z tego względu kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy często posiadają w składzie mocznik – komponentzespalający cząstki wody i w ten sposób uniemożliwiający jej utratę, przy czym dodatkowo zmiękczający skórę. Kosmetyki tego rodzaju zawierają także ceramidy – tłuszcze, które też uniemożliwiają utratę wody, bowiem zapełniają obszary pomiędzy komórkami tkanki skórnej. Ważnym komponentem kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy jest także skwalen. Jest to węglowodór wielonienasycony znajdujący się w składzie płaszcza lipidowego skóry człowieka. Przy odpowiednim nasyceniu skwalen eliminuje wolne rodniki i pozostałe niepożądane elementy, a przy tym umożliwia składnikom odżywczym wniknąć w głąb.

Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy – dopasuj do wieku oraz rodzaju skóry

Kremy przeciwzmarszczkowe dzielą się na kilka rodzajów. Najważniejszym kryterium podziału jest wiek użytkownika, dla którego przeznaczony jest dany preparat. Przy jego doborze warto też wziąć pod uwagę, do pielęgnacji jakiej części ciała został on opracowany – wszak krem przeciwzmarszczkowy do cery będzie różnić się pod wieloma względami od kremu do szyi albo pod oczy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]