Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Jeśli chcesz zamówić kapsułki Lavazza A Modo Mio, koniecznie sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/

Firm przetwarzających kawę jest ogromna ilość, niemniej jednak Lavazza nieustannie pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, że początek marki Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył niewielki obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy i wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Podbiły one ekspresowo serca mieszkańców miasta. Wiek później marka Lavazza nadal czaruje aromatem swoich mieszanek, wyznaczając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i intensywny smak

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą zaparzenie smacznej, aromatycznej kawy trwa wręcz chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kompozycji smaków dystrybuowanych przez tę firmę. Aktualnie w sprzedaży nabyć można mnóstwo odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale nadal charakteryzują się ciekawym smakiem.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do licznych popularnych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Vigoroso Ira lub Napoli Ristretto), aromatyczną mieszanką samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), popularnego włoskiego likieru (Sambuca) oraz organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]