Kolczyki z koralem

Kolczyki z koralem

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od wielu lat. Mówi się, że zmniejszają panikę. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada także właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten rodzaj biżuterii można wkładać na co dzień, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to mocny akcent, który ożywi twarz, a w połączeniu ze zwiewną sukienką doda Ci kobiecości.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]