Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Zamów kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to piękny dodatek dla każdej pani. Tego rodzaju świecidełka świetnie harmonizują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne kryształki szlachetne, wykazujące wspaniałe właściwości estetyczne. Mienią się pod wpływem światła szykownym blaskiem, są fachowo polerowane oraz przezroczyste. Ich kształt wspaniale imituje naturalne brylanty, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy także wielobarwne rodzaje cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich domieszek można stworzyć następujące odcienie: niebieski, bordowy, zielony, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji imienin lub na Mikołajki.

Bransoletki, nausznice i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te piękne dodatki są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek oraz zawieszek. W jakich sklepach dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych odmianach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i elegancką biżuterię. Polki często kupują minimalistyczne kolczyki, ale także te obficie zdobione.