Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Ważne są wszak nie tylko ich wzory, ale też walory funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się wygodnie z pewnością nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego kupując kolczyki warto dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, sztyfty oraz bigle. Który typ okaże się trafionym pomysłem? Warto między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne i świetnie wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla pań o stosunkowo kwadratowej twarzy – bywają wysokie, więc nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się również prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy przy tym nadmienić, iż kobiety o trochę odmiennej twarzy również mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych minerałów – wszystko zależy od ich ceny i wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz kamieniami syntetycznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich najlepiej wybrać? To sprawa naszych preferencji – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z topazem, innym razem dobrze zda egzamin minerał sztuczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]