Kolczyki. Dla dziewczynek kilkuletnich czy starszych?

Kolczyki. Dla dziewczynek kilkuletnich czy starszych?

Szukasz kolczyków dla dzieci? Sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki/kolczyki-dla-dzieci

Mimo że część rodziców podejrzliwie spogląda na kolczyki dla dzieci, to prawidłowo wykonany zabieg przekłucia uszu nie jest związany z żadnym ryzykiem. Dzieci kochają biżuterię, zaś kolczyki okażą się dla nich na pewno źródłem radości. Warto też wspomnieć o mnogości projektów ozdób dla dziewczynek – znajdziemy wśród nich wersje imitujące kolczyki dla ich mam, jak i te zainspirowane bohaterami ulubionych kreskówek. Warto zatem odrzucić strach – jeżeli nasza córka lubi zakładać kolczyki – warto pozwolić jej na to i znaleźć najlepsze kolczyki dla dzieci.

Kolczyki dla dziewczynek – odpowiedni wiek

Decydując się na kupno kolczyków dla dzieci, należy bezwzględnie wiedzieć o tym, że u najmniejszych dzieci piercing może owocować poważnymi kłopotami. Przekłute uszy trudno się zabliźniają, zaś ich przemywanie potrafi stać się w oczach dziecka dość bolesne. Takich trudności nie unikniemy nawet kupując srebrne kolczyki dla dziewczynek. Dlatego najlepiej postąpimy zakładając je dziecku, które samo tego żąda i ma skończone przynajmniej 7 lat.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kolczyków dla dziewczynek?

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, że organizm malucha słabiej walczy z zakażeniami, które niestety za każdym razem mogą przydarzyć się przy piercingu. Dlatego kupując kolczyki dla dziewczynek należy postawić na kolczyki antybakteryjne – między innymi te wykonane ze srebra. Przed zakupem dobrze też sprawdzić, jakiego typu kolczyki dla dziewczynek dostępne są w sklepach – najwięcej produktów proponują sklepy online.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]