Kolczyki dla dzieci

Kolczyki dla dzieci

Chcesz zamówić biżuterię dla dzieci? Sprawdź http://tinyurl.com/zbnvtay

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, warto czasem sprawić pociechom ich własne świecidełka. Dobrym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w zakupie biżuterii dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru błyskotek dla dzieci powinna być praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasze córka nie zrobiła sobie krzywdy. Następną kwestią jest wygląd. Pierścionki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – kupujmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dziecka

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, gwiazdki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różu, a także czerwień, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.