Kapsułki Dolce Gusto – zamienniki są dostępne w sprzedaży

Kapsułki Dolce Gusto – zamienniki są dostępne w sprzedaży

Znajdź kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych mieszanek kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, że nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, stąd na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka firm, które zaczęły pomału podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje wyśmienitą czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest na ogół o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]