Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Jeśli chcesz kupić butelki w hurcie, koniecznie wejdź na https://tinyurl.com/ye8oo3sd.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że spora część rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to równolegle branża, w której idealnie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, smacznym lub zdrowym wyrobem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zabezpieczona tak, żeby artykuł jak najdłużej zachował świeżość, a zatem m.in. w szklane słoiczki oraz butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików i butelek najlepiej od krajowego dostawcy

Oczywiste jest, iż oferty adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, żurek bądź pasztety, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego zarówno formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar całymi paletami przeważnie można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek i słoików. W ten sposób również otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiki i inne akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do rozlewania soków, wina czy piwa) i słoiki. Transportowane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Razem z paletą słoiczków bądź butelek w hurcie można również nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]