Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Więcej na temat Renault części Kraków na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]