Czapraki – ochrona dla skóry konia

Czapraki – ochrona dla skóry konia

Kliknij tu, aby kupić czapraki dla koni

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które przynoszą zwierzęciu komfort, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz kupić najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również estetyczne. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]