Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Więcej szczegółów o środki czystości sklep internetowy

Żeby zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – dla kogo?

Oferta profesjonalnych środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi tłustych osadów, graffiti, ognisk pleśni bądź kamienia kotłowego.

Chemia profesjonalna – konserwacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na ochronę oraz konserwację powłok szczególnie narażonych na destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia stali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]