Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Chcesz kupić etykiety na bimber? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na ślub, urodziny lub Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – alkohol jako niecodzienny podarek od nowożeńców

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stołach, ale też coraz częściej nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może też stać się w interesującą pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o miejscu i dniu wesela, wyrazy podziękowania lub imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można zamówić w rozmaitych wzorach i barwach, więc bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na bimber – udekoruj domowe trunki

Etykietami z własnym napisem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli wytwarzasz swoje nalewki, soki czy wina i dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy różnych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne typowej flaszki. Dodatkowo butelki można także oznaczać używając różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]