Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty imprezowe – komu przydadzą się?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Zalety namiotu imprezowego

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi odznaczają się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy także maskownice w kilku kolorach.