Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Potrzebujesz balonu do wina? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]